Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23822
Stary 13.05.2024, 21:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. .

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.
Czyli musiałby wykopać sam siebie.Jest takim bufonem i narcyzem że raczej tego nie zrobi.
Odpowiedz cytując