Stelio napisał(a):

|
oraz rekord liczby sezonów spędzonych na zapleczu jednym ciągiem (3).
|
Byliśmy już 3 sezony z rzędu w niższej klasie rozgrywkowej (sezony 85/86, 86/87, 87/88), więc w razie czego "rekordu" nie będzie (cóż za pocieszenie).
Niestety, ostatnie ileś tam sezonów nas uczy, że wszystko przed nami...
Te wszystkie dywagacje dotyczące "gdzie Rude znajdzie pracę", abstrahując już kompletnie od woli Królewskiego, są absurdalne w świecie, w którym Amica walcząca o MP czy tam puchary obsadza w roli pierwszego trenera Rumaka. Gdzieś, ktoś, kiedyś go zatrudni, sukces w CV mimo wszystko ma i tyle.