Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23818
Stary 13.05.2024, 20:30
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Tym wykopywanym którzy mają ważne kontrakty to chyba w naturze zapłaci za zerwane umowy. I w ten sam sposób zapłaci nowym dwudziestu ambitnym asom, których sprowadzi. A może postawi na wielce obiecujące okazje za 2 tysiące euro jak Omrani czy Bergu.
Wystarczy już tych manipulacji dla dzieci z przedszkola, lepiej napisz pod czyje dyktando piszesz te bzdury.
Jak jeden z drugim usłyszy, szukaj sobie klubu, albo 3 liga to może wybierze szukanie. Choćby taki Goku. To samo Krzyżanowski, Szot, Jaroch, Vilar, Sapała...


Można sobie tłumaczyć odpuszczanie krycia, spacery po boisku na różne sposoby, moim zdaniem to sabotaż, bo wielu zależy żeby Królewskiemu nie poszło. A wiara w to, że nikt nie będzie robił swoich interesów kosztem Wisły to jest właśnie podejście dziecka z przedszkola.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując