Drozd napisał(a):

Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. .
Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.
Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.
|
Tym wykopywanym którzy mają ważne kontrakty to chyba w naturze zapłaci za zerwane umowy. I w ten sam sposób zapłaci nowym dwudziestu ambitnym asom, których sprowadzi. A może postawi na wielce obiecujące okazje za 2 tysiące euro jak Omrani czy Bergu.
Wystarczy już tych manipulacji dla dzieci z przedszkola, lepiej napisz pod czyje dyktando piszesz te bzdury.