Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23816
Stary 13.05.2024, 20:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. .

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.
Tym wykopywanym którzy mają ważne kontrakty to chyba w naturze zapłaci za zerwane umowy. I w ten sam sposób zapłaci nowym dwudziestu ambitnym asom, których sprowadzi. A może postawi na wielce obiecujące okazje za 2 tysiące euro jak Omrani czy Bergu.
Wystarczy już tych manipulacji dla dzieci z przedszkola, lepiej napisz pod czyje dyktando piszesz te bzdury.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 13.05.2024 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując