Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 13.05.2024, 20:07
Hahaha ....a, znowu deja vu. No w sumie dobry pomysł. Skoro Rude ma wyniki podobne do Wuja. To niech teraz zostanie menadżerem pełną gębą i na pewno sobie poradzi. Skoro Wuja sobie wtedy poradził, to i Albercik da radę.

Ja .......e, jakie jaja hahahaha Rude nie umie nawet średniej 2,0 w polskiej I lidze zrobić ale na pewno będzie umiał transfery porobić

Przypominam, że Rude najdłużej w klubie pracował 1 sezon (i w drugim klubie pół), on jak tu zostanie teraz na drugi sezon, to dopiero ten jego wielki projekt się zacznie sypać. Bo już widac, że zupełnie nic nie ogarnia. Gra ledwo zaczynała jakoś wyglądać na początku rundy a teraz już jest totalna padaka, błąd na błędzie co do decyzji, personaliów itd na konferencjach już zaczyna .......ić głupoty. Mimo zakończenia PP, entuzjazmu z bycia zdobywcą pucharu, nie umie nawet wygrać ani z ZS, ani z Lechią. Zachciało się analityka, to macie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując