Hahaha ....a, znowu deja vu. No w sumie dobry pomysł. Skoro Rude ma wyniki podobne do Wuja. To niech teraz zostanie menadżerem pełną gębą i na pewno sobie poradzi. Skoro Wuja sobie wtedy poradził, to i Albercik da radę.
Ja .......e, jakie jaja hahahaha Rude nie umie nawet średniej 2,0 w polskiej I lidze zrobić ale na pewno będzie umiał transfery porobić
Przypominam, że Rude najdłużej w klubie pracował 1 sezon (i w drugim klubie pół), on jak tu zostanie teraz na drugi sezon, to dopiero ten jego wielki projekt się zacznie sypać. Bo już widac, że zupełnie nic nie ogarnia. Gra ledwo zaczynała jakoś wyglądać na początku rundy a teraz już jest totalna padaka, błąd na błędzie co do decyzji, personaliów itd na konferencjach już zaczyna .......ić głupoty. Mimo zakończenia PP, entuzjazmu z bycia zdobywcą pucharu, nie umie nawet wygrać ani z ZS, ani z Lechią. Zachciało się analityka, to macie.