Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23813
Stary 13.05.2024, 19:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. .

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.
Kto sabotuje wyniki, żeby zwolnić kogo?

Puchar to zasługa Rude, ~1,4 punktu na mecz w lidze to wina sabotażystów? Pokrętna logika.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 13.05.2024 o godz. 20:01.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując