Drozd napisał(a):

Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. .
Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.
Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.
|
Kto sabotuje wyniki, żeby zwolnić kogo?
Puchar to zasługa Rude, ~1,4 punktu na mecz w lidze to wina sabotażystów? Pokrętna logika.