Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23812
Stary 13.05.2024, 19:51
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Po potencjalnej kompromitacji tutaj, pójdzie gdzie? Obawiam się, że jego kariera może zaliczyć taki sam zakręt, jak w przypadku Sobolewskiego. W przypadku Radka to są zdaje się ryby, u niego będzie robienie statystyk w excelu dla jakiegoś prowincjonalnego klubiku z Hiszpanii.
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. .

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując