Patryko napisał(a):

|
Po potencjalnej kompromitacji tutaj, pójdzie gdzie? Obawiam się, że jego kariera może zaliczyć taki sam zakręt, jak w przypadku Sobolewskiego. W przypadku Radka to są zdaje się ryby, u niego będzie robienie statystyk w excelu dla jakiegoś prowincjonalnego klubiku z Hiszpanii.
|
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja.

.
Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.
Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.