Drozd napisał(a):

|
Trener będzie odpowiadał za wszystkie wyniki, kiedy wybierze sobie zawodników do drużyny. PP pokazał że kiedy są chęci to jest koncentracja i walka. Liga pokazuje, że niektórzy nie pojmują, że bez walki i koncentracji nic nie ugrają. Jest już pół roku i jeżeli ma pojęcie to zrozumiał na kogo można liczyć, a na kogo nie bardzo i jak to mówi czas podejmować decyzje.
|
Broń nas przed tym Boże.Jak miał możliwość dobrania zawodników do drużyny to wybrał obżarciucha i połamańca.