Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.05.2024, 18:25
Markus napisał(a):Wyświetl post
Uznała, że z Polaków nie da się stworzyć drużyny takiej, o jaką im chodzi.
A taki Ruch uznał, że da się stworzyć ekipę z Polaków i awansować . O co Ci właściwie chodzi? Umniejszasz jednym, zakłamujesz fakty i wskazujesz tylko obcokrajowców jako dobro narodowe . Pokazuj inteligencie od 7 boleśni wszystkie ekipy, które awansowały w ostatnich latach, a nie dobierasz pod tezę, a inne przypadki lekceważysz.
Odpowiedz cytując