Markus napisał(a):

|
Uznała, że z Polaków nie da się stworzyć drużyny takiej, o jaką im chodzi.
|
A taki Ruch uznał, że da się stworzyć ekipę z Polaków i awansować

. O co Ci właściwie chodzi? Umniejszasz jednym, zakłamujesz fakty i wskazujesz tylko obcokrajowców jako dobro narodowe

. Pokazuj inteligencie od 7 boleśni wszystkie ekipy, które awansowały w ostatnich latach, a nie dobierasz pod tezę, a inne przypadki lekceważysz.