Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 13.05.2024, 16:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
to sa pojebane dyskusje, zupelnie nie rozumiem czemu tak sie okopujecie na stanowiskach zero-jedynkowych

albo wisla hiszpanska
albo tanio polska

a nie można tak po prostu rozsądnie budować składu łącząc różne rozwiązania ? jak każdy racjonalny klub ?
No sęk w tym, że każdy racjonalny klub ma w d*pie narodowość zawodników, liczy się ich jakość i, co nie mniej istotne, przydatność.

Tylko u nas liczy się to, co kto ma w paszporcie w rubryce organ wydający. Zwłaszcza na tym forum.
Odpowiedz cytując