Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

to sa pojebane dyskusje, zupelnie nie rozumiem czemu tak sie okopujecie na stanowiskach zero-jedynkowych
albo wisla hiszpanska
albo tanio polska
a nie można tak po prostu rozsądnie budować składu łącząc różne rozwiązania ? jak każdy racjonalny klub ?
|
No sęk w tym, że każdy racjonalny klub ma w d*pie narodowość zawodników, liczy się ich jakość i, co nie mniej istotne, przydatność.
Tylko u nas liczy się to, co kto ma w paszporcie w rubryce organ wydający. Zwłaszcza na tym forum.