Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

to sa pojebane dyskusje, zupelnie nie rozumiem czemu tak sie okopujecie na stanowiskach zero-jedynkowych
albo wisla hiszpanska
albo tanio polska
a nie można tak po prostu rozsądnie budować składu łącząc różne rozwiązania ? jak każdy racjonalny klub ?
dziwi mnie że większość z was którzy mają na tyle inteligencji aby pisać tak rozbudowane i w gruncie rzeczy spójne posty w obronie swoich tez , nie potrafi dostrzec że prawda jak zwykle leży pośrodku
w dodatku to jest wątek o trenerze , nie o transferach
|
Oczywiście że mają być dobrzy gracze na których nas stać (żeby nie było w plecy 5, 10 czy więcej baniek w plecy w każdym sezonie) nieważne skąd, podobnie ma być trener nieważne skąd, który ma potrafić dobierać graczy, a potem rozwijać drużynę i każdego z osobna.
Mnie się wydaje, że ogromna większość tutaj to właśnie pisze, każdy na swój sposób.