Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 13.05.2024, 15:25
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
to sa pojebane dyskusje, zupelnie nie rozumiem czemu tak sie okopujecie na stanowiskach zero-jedynkowych

albo wisla hiszpanska
albo tanio polska

a nie można tak po prostu rozsądnie budować składu łącząc różne rozwiązania ? jak każdy racjonalny klub ?

dziwi mnie że większość z was którzy mają na tyle inteligencji aby pisać tak rozbudowane i w gruncie rzeczy spójne posty w obronie swoich tez , nie potrafi dostrzec że prawda jak zwykle leży pośrodku

w dodatku to jest wątek o trenerze , nie o transferach
Oczywiście że mają być dobrzy gracze na których nas stać (żeby nie było w plecy 5, 10 czy więcej baniek w plecy w każdym sezonie) nieważne skąd, podobnie ma być trener nieważne skąd, który ma potrafić dobierać graczy, a potem rozwijać drużynę i każdego z osobna.
Mnie się wydaje, że ogromna większość tutaj to właśnie pisze, każdy na swój sposób.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 13.05.2024 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując