|
to sa pojebane dyskusje, zupelnie nie rozumiem czemu tak sie okopujecie na stanowiskach zero-jedynkowych
albo wisla hiszpanska
albo tanio polska
a nie można tak po prostu rozsądnie budować składu łącząc różne rozwiązania ? jak każdy racjonalny klub ?
dziwi mnie że większość z was którzy mają na tyle inteligencji aby pisać tak rozbudowane i w gruncie rzeczy spójne posty w obronie swoich tez , nie potrafi dostrzec że prawda jak zwykle leży pośrodku
w dodatku to jest wątek o trenerze , nie o transferach
|