Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1537
Stary 13.05.2024, 14:34
to sa pojebane dyskusje, zupelnie nie rozumiem czemu tak sie okopujecie na stanowiskach zero-jedynkowych

albo wisla hiszpanska
albo tanio polska

a nie można tak po prostu rozsądnie budować składu łącząc różne rozwiązania ? jak każdy racjonalny klub ?

dziwi mnie że większość z was którzy mają na tyle inteligencji aby pisać tak rozbudowane i w gruncie rzeczy spójne posty w obronie swoich tez , nie potrafi dostrzec że prawda jak zwykle leży pośrodku

w dodatku to jest wątek o trenerze , nie o transferach
Odpowiedz cytując