|
Widzew, Piast, Pogoń podeszli do nas na takiej samej wvjebce jak My do meczy w 1lidze a nasi się spięli.To samo jest w lidze tylko w drugą stronę.Tak było za sobola, tak jest za rude, tak będzie jak przyjdzie guardiola, i każdy będzie mówił że jest tak samo chvujowy jak sobol.
|