Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23807
Stary 13.05.2024, 14:32
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
A mnie się wydaje, że ogarnięty trener robi z tym składem baraże.
Skoro Łęczna czy Motor są w stanie to dlaczego nie?
Trzeba tylko skonczyc z idiotycznym gadaniem, ze to jest skład na ekstraklase tylko grać po pierwszoligowemu.
Bo jednak na jakość, którą pokazala w sobote Lechia potrzeba pieniążków i ich umiejętnego wydania.
ja to wszystko wiem
tylko nie wiem czy wie to prezesuńcio i algorytm od wyboru trenerów
ps. w tym momencie potrzebujemy pierwszoligowych piłkarzy i pierwszoligowego trenera żeby nas stąd wyciągnąć. Wtedy można sobie sprowadzać wagonami Hiszpanów, Włochów czy innych Portugalców
ps. 2 Idealny trener dla nas? Tułacz albo Banasik.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując