Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3873
Stary 13.05.2024, 14:21
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Nie do mnie pytanie ale może Lesiu się ze mną zgodzi Co mają zrobić ? Wypie...ać nieroby bez ambicji. Przecież dla takiego Junci, Urygi, Łasickiego, Jarocha, Satrustegiego dostać ofertę i grać dla Wisły to jak dla większości z ludzi otrzymać "Maybacha od bezdomnego". To samo z ananasami w linii pomocy i ataku.

Zatrudniamy gości dla, których kontrakt w Wiśle to jak dla przeciętnego Mietka wygrana w lotto Ekstra Pensji. Ambitniejsza część społeczeństwa mimo wszystko by nad sobą pracowała żeby zarabiać jeszcze więcej a Mietek już ograniczy swoją aktywność zawodową tylko do odwiedzenia 1x w miesiącu kolektury żeby odebrać pensyjkę. I my takich Mietków właśnie mamy 99% w kadrze..
Dokladnie to należaloby zrobić.
Odpowiedz cytując