Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1532
Stary 13.05.2024, 13:42
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
A dalej to Wisła ma najwyższy budżet płacowy.

Wiadomo na jakiej narodowości wykorzystywany w dużym stopniu.

A ilu Hiszpanów miała Puszcza w zeszłym roku?

(...) należało zrobić hard reset według hasła ,, wszyscy won!".
Lechia w wydatkach ma pensje i transfery dawno Wisłę przegoniła. Fernandez jest u nich najlepiej zarabiającym piłkarzem ligi:
https://gdansk.naszemiasto.pl/druzyn.../ar/c2-9689115

Oczywiście pieniądze te poszły nieprzypadkowo na wartościowych obcokrajowców, a nie Polaków takich jak Żyro, Młyński, Sobczak, Sapała, Uryga czy Jaroch.

Lechia świetnie na tym wyszła. I w najbliższych latach dzięki temu z pewnością osiągnie znacznie więcej niż złożona z Polaków Puszcza.

Porównywalną ilość Polaków do Puszczy (która wcześniej czy później spadnie i nigdy nic istotnego w piłce nie osiągnie) ma w składzie Podbeskidzie, Zagłębie Sosnowiec, Resovia, Stal, Znicz, Polonia... No gdzie one są Koaliczku? Napisz w końcu ku chwale Jerzego Urbana jak im się wiedzie, bo może coś przeoczyłem?

Brak większej grupy obcokrajowców i Hiszpanów co im dał i zapewnił? Był receptą na sukces?

I kiedy ta Puszcza zdobyła Puchar Polski? Kto w tych rozgrywkach kogo ośmieszał i pokonywał: hiszpańska Wisła trenowana przez Rude inne kluby z Polakami w składzie (nawet z Ekstraklasy), czy one ją?

Ten Puchar Polski już na zawsze będzie miał twarz Kiko, Rude, a także wielu hiszpańskich zawodników Wisły, czy Ci się to podoba czy nie.

Postawa Wisły w meczach z Pogonią Piastem i Widzewem pokazuje, że gdyby grała na poziomie Ekstraklasy, a jej trenerem byłby Rude, mogłaby być tam w tabeli znacznie wyżej niż taka Puszcza.

Ale najbardziej zabawne w tym poście jest cytowanie słynnego zdania Cejrowskiego: "wszyscy won!" przez komunistycznego fanatyka, który najwyraźniej jest zbyt głupi na to, by pamiętać, że Cejrowski mówił je chcąc właśnie wyrzucenia komunistów z sądów, prokuratur i urzędów - generalnie chciał on oczyszczenia Polski z plagi takich osób jak Jerzy Urban, Kiszczak, Jaruzelski, prokuratorów stanu wojennego, służących Moskwie sędziów, czy ich fanów.

A teraz wielbiciel Jerzego Urbana krzyczy wraz z Cejrowskim "wszyscy won!" Epickie!
Ostatnio edytowane przez Markus : 13.05.2024 o godz. 14:03.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując