Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23804
Stary 13.05.2024, 13:14
Myślę że akurat gwiady typu "Olejarka" to jednak co innego niż gwiazdy typu "Omrani".

Ten pierwszy wiadomo że coś grał w tej Stali Rzeszów zanim do nas przyszedł, w tym sezonie dramat ale przy innym trenerze w nastepnym sezonie moze zacząć znowu grac.

Zreszta to samo moge napisac o Goku - który w tej rundzie zanotował olbrzymi regres a w ostatnich 3 meczach marnował sporo 100. Ale jednak on cos grał i jest szansa że wróci do swojej dyspozycji.

Bardziej się boję takich nieprzygotowanych do fizycznej walki piłkarzy jak Omrani którzy własnie z powodu słabej fizyczności (nadwagi itd) mogę się nie odbudowac na I ligę. A tutaj jednak gra się fizycznie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując