Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23803
Stary 13.05.2024, 13:09
Po sezonie odejdą najlepsi/najbardziej obiecujący zawodnicy. W ich miejsce zostaną sprowadzone opcje budżetowe okraszone jakimiś bobami do odbudowy którzy 7 lat temu zaliczyli udany sezon w Szeryfie Tyraspol, gwiazdy polskiej 1 i 2 ligi pokroju Olejarki (pewnie jakiś wynalazek z Resovii albo innego znicza). Jako hit transferowy zostanie ogłoszony jakiś emeryt wracający na stare śmieci pokroju Carlitosa (ale moze wyciągną z kapelusza kogoś innego w stylu Brleka czy Kolara).

Co do jednego wszyscy możemy być pewni. Wisła pod wodza Krolewskiego nie jest nieprzewidywalna oraz również nie stoi w miejscu. Ona się stale zwija. Od 2019 rok w rok osiągamy coraz gorszy sportowy wynik. W tym sezonie klepniemy najgorszy wynik w historii klubu (miejce poniżej 4 na 2 poziomie rozgrywkowym) oraz rekord liczby sezonów spędzonych na zapleczu jednym ciągiem (3).

W przyszłym mysle ze bedziemy jak taka stal rzeszów czy odra opole. Nic specjalnego, nic tragicznego. O utrzymanie raczej jestem spokojny, ale zgodnie z trendem zajmiemy miejsce poniżej 7 (pewnie zakręcimy się koło 10).
Odpowiedz cytując