Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23801
Stary 13.05.2024, 12:47
Problem w tym, że w 3 lidze hiszpańskiej drużyny, które byłyby skłonne zatrudnić trenera znikąd mogą chcieć płacić znacznie mniej niż łosie z Krakowa. W tej sytuacji raczej zostanie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 13.05.2024 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując