|
Jeżeli wyobrażam sobie kogoś, na stanowisku Dyrektora, czy to ds. sportowych, czy jakichkolwiek innych - to jego nadrzędnym celem jest tak zoptymalizować kadrę, by przy najniższym możliwym koszcie osiągnąć wyznaczony cel.
Ani jedno, ani drugie nie zostało przez niego wykonane. Mamy najdroższą kadrę i ledwo doczłapiemy do barażów, o ile w ogóle.
Czas pożegnać kolejnego parodystę i zapomnieć o jego istnieniu i zatrudnić fachowca, Płatka.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|