Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 13.05.2024, 10:59
Jeżeli wyobrażam sobie kogoś, na stanowisku Dyrektora, czy to ds. sportowych, czy jakichkolwiek innych - to jego nadrzędnym celem jest tak zoptymalizować kadrę, by przy najniższym możliwym koszcie osiągnąć wyznaczony cel.
Ani jedno, ani drugie nie zostało przez niego wykonane. Mamy najdroższą kadrę i ledwo doczłapiemy do barażów, o ile w ogóle.



Czas pożegnać kolejnego parodystę i zapomnieć o jego istnieniu i zatrudnić fachowca, Płatka.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując