Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
3860
12.05.2024, 22:33
U nas jest jak jest ale to przynajmniej kierunek który znamy - czyli coraz bardziej w dół tabeli i z coraz gorszymi kopaczami. Za to ilość "legend" i kontuzjowanych emerytów do opłacenia rośnie
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190