azor napisał(a):

|
Nawe jeśli jakimś cudem byśmy dostali taką kasę za cała trójkę (w co śmiem wątpić, przede wszystkim ze względu na brak zainteresowania) to to do spięcia dziury nie wystarczy.
|
Zainteresowanie jest wieloma piłkarzami Wisły. Mówił o tym choćby dyrektor Jagielloni które z chęcią by kilku przytulił. PP zrobił kilku piłkarzom naprawdę dobrą reklamę.
Z zawodników ktorzy mają kontrakty i coś sobą prezentują to Duda i Rodado będą się zapewne żegnać z klubem.
Bycie w Wiśle to dla nich strata czasu, chyba że ktoś ich przekona że europejskie puchary coś zmienia. Wtedy odejdą później, tak max w połowie sierpnia, gdy Wisły nie będzie już w pucharach.
Carbo w Wiśle zostanie. Za piłkarzy z taką metryka nikt nam nie zapłaci tyle by Wiśle.oplacaloby się go sprzedawać.
Za Dudę i Rodado to jesteśmy w stanie w sumie może ugrać z 1.2-1.5 mln euro.