Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23794
Stary 12.05.2024, 22:00
azor napisał(a):Wyświetl post
Nawe jeśli jakimś cudem byśmy dostali taką kasę za cała trójkę (w co śmiem wątpić, przede wszystkim ze względu na brak zainteresowania) to to do spięcia dziury nie wystarczy.
Zainteresowanie jest wieloma piłkarzami Wisły. Mówił o tym choćby dyrektor Jagielloni które z chęcią by kilku przytulił. PP zrobił kilku piłkarzom naprawdę dobrą reklamę.

Z zawodników ktorzy mają kontrakty i coś sobą prezentują to Duda i Rodado będą się zapewne żegnać z klubem.

Bycie w Wiśle to dla nich strata czasu, chyba że ktoś ich przekona że europejskie puchary coś zmienia. Wtedy odejdą później, tak max w połowie sierpnia, gdy Wisły nie będzie już w pucharach.

Carbo w Wiśle zostanie. Za piłkarzy z taką metryka nikt nam nie zapłaci tyle by Wiśle.oplacaloby się go sprzedawać.

Za Dudę i Rodado to jesteśmy w stanie w sumie może ugrać z 1.2-1.5 mln euro.
Odpowiedz cytując