Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.05.2024, 21:22
Pepe, przecież w wariancie naszych 6 pkt nie ma możliwości aby to nam nie dawało baraży.

Jeśli jest taki wariant to go wskaż.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tu mnie zaciekawiłeś. Które zespoły wg. Ciebie nie chcą do baraży?
Ten sezon pokazuje że nikt chce ekstraklasy poza Arka, Lechia i Gieksa.

Tak samo jak mistrzostwa nikt nie chciał poza Jaga i Śląskiem. Jeśli ktoś chce osiągnąć sukces i poza mowieniem że "chce" nie robi nic, to tak naprawdę na jakiej podstawie ma go osiągnąć?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.05.2024 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując