Pepe, przecież w wariancie naszych 6 pkt nie ma możliwości aby to nam nie dawało baraży.
Jeśli jest taki wariant to go wskaż.
wolfy napisał(a):

|
Tu mnie zaciekawiłeś. Które zespoły wg. Ciebie nie chcą do baraży?
|
Ten sezon pokazuje że nikt chce ekstraklasy poza Arka, Lechia i Gieksa.
Tak samo jak mistrzostwa nikt nie chciał poza Jaga i Śląskiem. Jeśli ktoś chce osiągnąć sukces i poza mowieniem że "chce" nie robi nic, to tak naprawdę na jakiej podstawie ma go osiągnąć?