AgresywnyChomik napisał(a):

|
Żeby awansować musimy wygrac 4 mecze z rzędu, absolutnie nie wierzę że jestesmy w stanie zrobic taka serie z topką tej ligi.
|
Sam w to już chyba nie wierzę, ale ku pokrzepieniu serc: z punktu widzenia meczów ligowych możemy 2 wygrać i potem 2 zremisować, a w dogrywkach mecze przepchnąć na swoją korzyść. Tak jak to było w PP z Lechią, Widzewem, Pogonią. Te mecze w lidze zakończyłyby się remisami. W czym można upatrywać szans: przygotowanie fizyczne to chyba jedyna rzecz, która w tym sezonie jakoś funkcjonuje. W zremisowanych meczach z Sosnowcem, Resovią i Płockiem to raczej my dominowaliśmy, gdyby to był mecz pucharowy/barażowy byłoby dodatkowe 30 minut, żeby przechylić szalę na swoją korzyść, raczej ten czas działałby na naszą korzyść. Z Arką też rozkręciliśmy się dopiero w drugiej połowie.