Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.05.2024, 20:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przeszkadza, ale co proponujesz? Kontrakt podpisany, jego ostatni pewnie więc nie zrezygnuje nawet z euro. Na szczęście kończy się w tym sezonie, podobnie jak Żyro, Niewiadomskiemu, Talarowi czy Łasickiemu (z którym o zgrozo chcą przedłużać). A jest jeszcze Fazlagić, Młyński, z nowych nabytków Olejarka.
No i Broda, bramkarz (!!) który leczy się co sezon przez pół roku przed 25 rokiem życia. Proponuję dać mu pięcioletni kontrakt, może będzie w kadrze ze dwa lata.
Nie zapominaj o urydze który sobie na wakacjach zlapal kontuzje. Ile on nie gral? rok czy wiecej?
Odpowiedz cytując