Kowalik1906 napisał(a):

|
Najgorsze jest to, że praktycznie połowa tych piłkarzy odchodząc z Wisły, bądź idąc na wypożyczenie gra dużo lepiej niż u nas.. Jakaś przyczyna musi być, że u Nas wszyscy równają w dół..
|
Presja, system gry wymuszany przez właściciela (większość z odpalonych piłkarzy nie nadaje się do ultraofensywnej taktyki, ale do mniej ekstrawaganckich ustawień już tak), sodówka (m.in. za Brzęczka) plus mokra szmata na ryj w postaci wypożyczenia działająca otrzeźwiająco.
Jak się rozejrzysz takich historii w futbolu jest wiele.
Przy czym to jest tak że piłkarz może zagrać ileś tam słabych meczy po których u nas by go linczowano, potem raz mu wyjdzie i wtedy kibice macierzystej drużyny zwracają na niego uwagę. Potem znowu cisza.