|
Przyjechała drużyna o klasę lepsza, zasłużony mistrz 1 ligi, zdominował nas i absolutnie zasłużenie awansują.
Widać było, ile jest jakości w tej drużynie i, ze niestety za jakość się płaci. Mena,Khlan, Zhelizko, Kapic, Sarnavsky + Bobcek, którego akurat nie było.. A u nas jedyny zawodnik, który jakością do nich pasuje to Rodado..
Co do Junci to już wcześniej lubiał się gotować, ale zachował sie jak idiota i to w tak ważnym momencie sezonu dla klubu. Jak nie umie hamować emocji to polecam psychoterapeutę. Colley to w swoim stylu, też sobą by nie był jakby cos odjebał.
Wypadamy z baraży + jedziemy do Gieksy napakowanej jak kabanosy, bez prawie całej obrony. Bo bez Colleya, Junci, kto wie czy też bez Jarocha, który zszedł z urazem chyba mięsnia dwugłowego. Plus Rodado schodząc z grymasem bólu trzymał się za bark.
Gratulacje dla Lechii, klasa jak ten zespół wygląda. A nasz człowiek mem, spec od chu.jowej inteligencji niech wyczaruje coś zajebistego na te dwa mecze.
|