Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1518
Stary 12.05.2024, 17:05
Ale przecież tak miało być fajnie - wymarzony dyrektor z Hiszpanii, wymarzony trener z Al z Hiszpanii, niezliczone transfery z niższych lig hiszpańskich.

Markusik był wniebowzięty.

Po raz kolejny okazało się, że oprócz narodowości wpisanej do dokumentów ważna jest jakość piłkarska, doświadczenie, cechy mentalne, itp.

Bajki o Polakach mieszkających w chatkach z drewna w dzisiejszych czasach już nie przejdą.

Choć niektórzy pokroju Markusika dalej nas Polaków uważają za gorszych ludzi od tych z Zachodu Europy.

Po raz kolejny jest wizja zagraniczna w Wiśle i to w pierwszoligowej.

Znowu nie idzie.

Nie ma mowy o awansie bezpośrednim, o dominacji, a są coraz większe kłopoty w pierwszej lidze.

Albercik za postawę w lidze powinien być już być dawno wywalony, bo ta postawa w lidze i wyniki są bardzo złe.
Odpowiedz cytując