Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3853
Stary 12.05.2024, 15:28
Jestem poraz kolejny porażony dyletanctwem naszego prezesa/właściciela po wpisach którego każdy kolejny dzień u sterów tego Pana dla klubu jest dniem straconym. Przecież od dłuższego czasu widać że ten zespół nie jest gotowy na ekstraklasę ba jesteśmy średniakiem I ligi, sukces w PP zaciemnił rzeczywisty obraz potencjału tej drużyny. Nie dość że gość tonie w jakiś teoriach sobie wiadomych to jeszcze nie ma kasy na budowę silnego zespołu, przecież co sezon jest gorzej. Nie wiem czy coś jest na rzeczy z powrotem Cupiała do Wisły ale jedno jest pewne z Jarkiem daleko nie zajedziemy bo niestety ale gość pojęcia nie ma o futbolu a i dobór odpowiednich ludzi na stanowiska w klubie średnio mu wychodzi. Totalna amatorszczyzna od kilku ładnych lat, co roku z praktycznie nową gorszą kadrą.
Odpowiedz cytując