Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3840
Stary 12.05.2024, 12:33
Stelio napisał(a):Wyświetl post
No tak, najlepiej klubu nikomu nie oddawać bo przecież za X lat może się stąd zawinąć XD widzę że niektórzy lecą na potężnej dawce copium. A fakty są takie, że inwestor który mógł wejść do Wisły rok temu, wszedł do Lechii z którą wbił się z buta do ekstraklasy. Urfer pokazał królewskiemu miejsce w szeregu, wyjaśnił jego decyzję koncertowo wycierając nim podłogę w meczu bezpośrednim. Ale tak tak, lechia zaraz upadnie i zbankrutuje uga buga szefie prowadź XD
Ten "inwestor" zostawia za sobą spaloną ziemię. Nie wiem, jakim trzeba być desperatem i wariatem, żeby chcieć opchnąć Wisłę takiemu podmiotowi. Jak mówię: Wam wystarczy parę gruszek na wierzbie obiecać i pójdziecie w ogień za tymi kolorowymi paciorkami.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując