|
I dokładnie Lechia pokazuje, że pieniądze to nie wszystko właśnie.
Bo sprowadzili za tą kasę gości idealnie pod ligę i awans. Ktoś tam dobrze czuje piłkę czego o Wiśle powiedzieć nie można. U nas, mając podobne możliwości pewnie byłyby i tak nieudane transfery.
Dlatego ja uważam, że tu się nic nie zmieni dopóki będą te same osoby u władzy, bo ciężko oczekiwać, że ktoś nagle zacznie podejmować trafne decyzje co do trenera czy zawodników.
|