|
Przecież to jest oczywiste... Gdyby byli w Wiśle i tu był taki wynik, to żadne pochodzenie by nie było problemem i każdy by pisał, że to jakieś ploty i źli dziennikarze się jak zawsze uwzięli na Wisłę i jak jej dobrze idzie to chcą wszystko zepsuć.. No jasne jak słońce, że tak by było i nikomu by żadne pieniądze wtedy nie śmierdziały.
|