Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3835
Stary 12.05.2024, 12:07
Przecież to jest oczywiste... Gdyby byli w Wiśle i tu był taki wynik, to żadne pochodzenie by nie było problemem i każdy by pisał, że to jakieś ploty i źli dziennikarze się jak zawsze uwzięli na Wisłę i jak jej dobrze idzie to chcą wszystko zepsuć.. No jasne jak słońce, że tak by było i nikomu by żadne pieniądze wtedy nie śmierdziały.
Odpowiedz cytując