|
może dlatego że na pozycji Baeny jest jeszcze tylko Villar który już ma totalnie wyjebane na wszystko zarówno w defensywie jak i w ofensywie i w sumie jak tak myślę to chyba nawet Sapała z dwa razy więcej się stara jak ten obrażony nie wiadomo o co kiep
|