Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 12.05.2024, 11:59
może dlatego że na pozycji Baeny jest jeszcze tylko Villar który już ma totalnie wyjebane na wszystko zarówno w defensywie jak i w ofensywie i w sumie jak tak myślę to chyba nawet Sapała z dwa razy więcej się stara jak ten obrażony nie wiadomo o co kiep
Odpowiedz cytując