Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3833
Stary 12.05.2024, 11:57
No tak, najlepiej klubu nikomu nie oddawać bo przecież za X lat może się stąd zawinąć XD widzę że niektórzy lecą na potężnej dawce copium. A fakty są takie, że inwestor który mógł wejść do Wisły rok temu, wszedł do Lechii z którą wbił się z buta do ekstraklasy. Urfer pokazał królewskiemu miejsce w szeregu, wyjaśnił jego decyzję koncertowo wycierając nim podłogę w meczu bezpośrednim. Ale tak tak, lechia zaraz upadnie i zbankrutuje uga buga szefie prowadź XD
Odpowiedz cytując