Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3827
Stary 12.05.2024, 11:16
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Do nich nie przemówisz. Mam wrażenie, że niektórzy to by laskę zrobili byle awansować. A potem niech się dzieje, co chce.

W sumie nie dziwię się, wystarczy popatrzeć na wyniki wyborów parlamentarnych, gdzie zawsze wygrywa ten kto więcej gruszek na wierzbie obieca.

Valmiera miała swoje "5 minut" a teraz leci powoli w otchłań (długi, brak licencji na grę w Europie - to najnowsze wiadomości), bo super fundusz znalazł sobie nową zabawkę - Lechię Gdańsk. Za 2-3 lata znajdą sobie kolejną zabawkę do zarobienia pieniędzy, a Lechia będzie składać wniosek o ogłoszenie upadłości.
Masz rację liczy się długoterminowy plan... dobrze, że JK i spółka są u nas już tak długo. Uratowali Wisłę po WSH i potem konsekwentni pięliśmy się do góry... a nie wróć... przecież my walczymy drugi rok o baraże w pierwszej lidze.

Na tą chwilę prawda jest taka, że MADA z Lechią awansowała i nikt nie wie co będzie z tym klubem za 5 lat. Przyjąłeś z góry wersję, że będzie chu.jowo tak jak z góry wszyscy przyjęli, że z JK i z spółką mamy życie usłane różami, a Ci wielcy oddani, wierni, ratownicy spuścili nas z ekstraklasy i nie potrafimy z niej wyjść z dumą tylko się ośmieszamy. Dobrze, że są widać, że każda decyzja jest racjonalna...

Jaka jest rama czasowa do oceny czy brak sprzedaży MADZIE to dobra czy zła decyzja? rok? dwa lata? pięć lat? Kiedy w końcu będziemy mogli to ocenić? Minął rok, Lechia awansowała, radzi sobie dobrze, my nie. Nie można oceniać tej decyzji jaką podjął JK bo czekamy, aż w końcu MADA się wypnie na Lechię i wtedy dopiero będzie można decyzję ocenić?

Czy jak TS Wisła sprzedała klub Cupiałowi to zrobiła dobrą decyzję czy złą? No bo Cupiał sprzedał klub słupowi bez matury to znaczy, że TS Wisła popełnia błąd oddając klub Cupiałowi?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując