|
Patryko,
ale 1 bramka dla Lechii to nie byl koniec meczu tylko 1 polowa.
Skoro nie wykonuje polecen, ktore skutkuja utrata bramek, to czemu taki zawodnik zostaje na boisku? Podstawa to nie tracic bramek. Nie mozesz wygrac, zremisuj, ale tracac bramki nie zremisujesz. Szczegolnie, ze do przodu byl wczoraj kaleka.
|