leszekm napisał(a):

Tak na pewno Mada to właściciel naszych marzeń.Ile kasy dostał Ufer na wejście od Mandziary?.Czy poszła ona zamiast na spłaty długów na transfery?.Ile długów ma Wisła a ile Lechia?. Ile dostała pieniędzy od miasta Wisła a ile Lechia?.Ile płacimy za stadion my a ile Lechia?.
Czy wiecie że poprzedni klub powiązany z Uferem właśnie straciła licencje na grę w Europie i kilka punktów w lidze:
https://twitter.com/baltycki_futbol/...93208552136769
|
Do nich nie przemówisz. Mam wrażenie, że niektórzy to by laskę zrobili byle awansować. A potem niech się dzieje, co chce.
W sumie nie dziwię się, wystarczy popatrzeć na wyniki wyborów parlamentarnych, gdzie zawsze wygrywa ten kto więcej gruszek na wierzbie obieca.
Valmiera miała swoje "5 minut" a teraz leci powoli w otchłań (długi, brak licencji na grę w Europie - to najnowsze wiadomości), bo super fundusz znalazł sobie nową zabawkę - Lechię Gdańsk. Za 2-3 lata znajdą sobie kolejną zabawkę do zarobienia pieniędzy, a Lechia będzie składać wniosek o ogłoszenie upadłości.