Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 12.05.2024, 09:59
A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że nie ma znaczenia ile gowno postów na Twitterze napisze krolewski, ilu gownokopaczy z hiszpańskich pastwisk nie ściągną przed następnym sezonem i jak bardzo nie będą pchać narracji o awansie. Już teraz w tym momencie JESTEM ABSOLUTNIE ....A PEWIEN, że w kolejnym sezonie zajmiemy jeszcze niższe miejsce niż w tym, a wszystkie błędy które można będzie popełnić zostaną popełnione.

Jeśli nie awansujemy do barazy, moja noga na r22 nie postanie dopóki ten szkodnik dalej będzie prezesem i właścicielem. Parafrazując polskiego kibicowskiego klasyka

MAM KVRWA DOSYĆ!
Odpowiedz cytując