nero napisał(a):

Z Tobą gada się jak z JK, ja o jednym Ty o drugim.
Pisałeś, że nie mamy kasy by ściągnąć dobrych piłkarzy, zatem ja pytam jakie zawrotne sumy na transfery GKS Katowice, GKS Tychy i Wisła Płock?
W dup.ie mam koszty działalności, bo nie o tym mowa. Za chwile wkleisz mi tutaj info, że za stadion płacimy więcej i nie mamy kasy od miasta, a nie o tym tu mowa.
|
To nie kwestia kasy, tylko ciekawego piłkarskiego eksperymentu. Otóż, w przeciwieństwie, do większości innych drużyn budujemy drużynę od przodu, a nie od tyłu, w związku z tym bramek nie strzelają nam tylko ci, którzy nie chcą, są naprawdę danego dnia kiepscy albo na kacu.