Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 12.05.2024, 09:23
willow napisał(a):Wyświetl post
I gdzie są? Tam, gdzie my...
Widać, że gów.no wiesz. Nie są tam, gdzie my. Nie są bo:
- nie maja pierdyliona piłkarzy na etacie
- szpitalu, gdzie połowa kadry się leczy
- nie wydają miesięcznie na pensje tyle co my
Po ch.uj nam Kiko który Twoim zdaniem jest dobry jakby miał pieniądze na transfery. Po ch.uj nam drużyna która świetnie by sobie radziła w Ekstraklasie skoro trzeba najpierw awansować.

W tym klubie nic nie ma logiki i sensu. Ale nie przejmujemy się, GKS Katowice jest tam gdzie my
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując