willow napisał(a):

|
I gdzie są? Tam, gdzie my...
|
Widać, że gów.no wiesz. Nie są tam, gdzie my. Nie są bo:
- nie maja pierdyliona piłkarzy na etacie
- szpitalu, gdzie połowa kadry się leczy
- nie wydają miesięcznie na pensje tyle co my
Po ch.uj nam Kiko który Twoim zdaniem jest dobry jakby miał pieniądze na transfery. Po ch.uj nam drużyna która świetnie by sobie radziła w Ekstraklasie skoro trzeba najpierw awansować.
W tym klubie nic nie ma logiki i sensu. Ale nie przejmujemy się, GKS Katowice jest tam gdzie my
