willow napisał(a):

Mają takie szanse na awans jak my, czyli są dokładnie w tym samym miejscu. A koszty działalności pewnie dużo mniejsze (choćby z tytułu wynajmu stadionu), nie wspominając o długach.
Ten klub bez poważnego inwestora lub współinwestora będzie cały czas dreptał w miejscu i nawet awans tego nie zmieni, bo zakładam, że jeśli awansujemy, to równie szybko spadniemy
|
Z Tobą gada się jak z JK, ja o jednym Ty o drugim.
Pisałeś, że nie mamy kasy by ściągnąć dobrych piłkarzy, zatem ja pytam jakie zawrotne sumy na transfery GKS Katowice, GKS Tychy i Wisła Płock?
W dup.ie mam koszty działalności, bo nie o tym mowa. Za chwile wkleisz mi tutaj info, że za stadion płacimy więcej i nie mamy kasy od miasta, a nie o tym tu mowa.