Watts napisał(a):

ja tylko chciałem zauważyć, że próby zrobienia na stadionie czegoś co by poprawiło doświadczenie dnia meczowego - jak chociażby rozładowanie gigakolejek do cateringu przy użyciu aplikacji - sprzężonego z technologią i jak najbardziej mającego coś wspólnego z tym czym para się Królewski, wymagałoby w pierwszej kolejności rzeczy tak prozaicznej, jak objęcie całego stadionu mało zawodnym WiFi
|
nie wchodząc w technikalia -to wifi czy sieć?

przy takich skupiskach poprawienie szeroko pojętego "zasięgu" nie jest takie proste
apka o której mówisz to koszt +/- grubej bańki polskich złotych + koszty utrzymania. Może sociosy się dorzucą?