azor napisał(a):

To akurat nie ma wiele wspólnego z tym, czym zajmuje się Królewski 
Co nie zmienia faktu, że dość łatwo możnaby wdrożyc kilka fajnych rozwiązań z zakresu IT, tyle że to kolejne koszta...
|
ja tylko chciałem zauważyć, że próby zrobienia na stadionie czegoś co by poprawiło doświadczenie dnia meczowego - jak chociażby rozładowanie gigakolejek do cateringu przy użyciu aplikacji - sprzężonego z technologią i jak najbardziej mającego coś wspólnego z tym czym para się Królewski, wymagałoby w pierwszej kolejności rzeczy tak prozaicznej, jak objęcie całego stadionu mało zawodnym WiFi
