wierność83 napisał(a):

|
Jeden z najgorszych dyrektorów sportowych w historii Wisły, może Pasieczny go tylko przebija, bo się zjebał z ligi
|
Nieprawda. Facet pokazał, że potrafi znaleźć bardzo dobrych zawodników jak ma na to środki. A kogo ma sprowadzić, jak nie ma budżetu? Emerytów w trakcie rehabilitacji, nie grających od roku? Wszystko w tym klubie rozbija się o kasę, którą nie śmierdzimy.