Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 12.05.2024, 07:51
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co napisać po takim meczu, naprawdę nie wiem....

To jest sportowa kompromitacja Wisły, pełna kompromitacja.

Jesteśmy ....a na dnie.
nie zgodze się

kompromitacja to było stracenie punktów w Sosnowcu czyli z drużyną która jest na poziomie drugiej ligi

natomiast teraz przyjechala druzyna na poziomie ekstraklasowym , do sredniaka 1 ligi

wynik sie zgadza

smutne, ale niestety prawdziwe
Odpowiedz cytując