sandomingo napisał(a):

Nie wiem co napisać po takim meczu, naprawdę nie wiem....
To jest sportowa kompromitacja Wisły, pełna kompromitacja.
Jesteśmy ....a na dnie.
|
nie zgodze się
kompromitacja to było stracenie punktów w Sosnowcu czyli z drużyną która jest na poziomie drugiej ligi
natomiast teraz przyjechala druzyna na poziomie ekstraklasowym , do sredniaka 1 ligi
wynik sie zgadza
smutne, ale niestety prawdziwe