Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 12.05.2024, 07:44
Tak na pewno Mada to właściciel naszych marzeń.Ile kasy dostał Ufer na wejście od Mandziary?.Czy poszła ona zamiast na spłaty długów na transfery?.Ile długów ma Wisła a ile Lechia?. Ile dostała pieniędzy od miasta Wisła a ile Lechia?.Ile płacimy za stadion my a ile Lechia?.
Czy wiecie że poprzedni klub powiązany z Uferem właśnie straciła licencje na grę w Europie i kilka punktów w lidze:
https://twitter.com/baltycki_futbol/...93208552136769
Odpowiedz cytując