sandomingo napisał(a):

Lechia widać, że ułożona ekipa.
My niestety cały czas w lidze wyglądamy jak.przypadkowa.zbieranina.
Ps. Jeszcze raz przypomnę, bo do niektórych nadal to nie dociera:
Rodado sprowadził Brzęczek. Fernandeza Pasieczny.
Mulę, Juncę, Villara czy Igbekeme znalazł były asystent Kiko, podobny do.Gorbaczowa.
Natomiast autorskie transfery Kiko to Raton, Eneko, Baena, Carbo.
Nie ma co zatem mówić o jakimś magicznym notesie.
|
Dobrze ze przypomniałeś jakich piłkarzy kto sprowadził, bo potem znowu się pojawią tacy co będą tworzyć legendy i baśnie że wszystkich zHiszpanow do Wisły sprowadził Kiko. A potem wyciągają wnioski że bez Kiko nie będzie Wisly😀