Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 12.05.2024, 03:47
Ale co ja wielokrotnie pisałem?

Skompromitowany Kikuś z którego śmiała się cała piłkarska Polska, gdy zostawał ,,trenerem" Wisły.

Gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce.

Miał szczęście, że był Carlitos, który wyczyniał cuda.

Bez tego byłaby już wtedy strefa spadkowa.

Tamtej Wisły nie dało się oglądać.

Prowadził jakieś prowincjonalne drużyny w Hiszpanii i na jakiej podstawie trafił do Wisły?

Jego powrót był bardzo zastanawiający.

Podobnie ta cała sprawa z Rude.

Kolejny gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce nożnej jako trener.

Na jakiej podstawie został trenerem Wisły?

Albo inaczej - na jakiej podstawie Kikuś ma taką władzę, że jest w stanie przekonać Zaskrońca, że gość z Erasmusa z Kostaryki może być trenerem Wisły?

Usłużni klakierzy i krakowscy dziennikarze (ci sami, którym nie przeszkadzały przestępcze rządy w latach 16-18, bo byli opłacani) naopowiadali o najnowszych technologiach, itp.

Ojkofob Markusik uwierzył w to jak małe dziecko.

A tu prawda okazała się inna - Kikuś załatwił swojemu koledze pracę w roli trenera Wisły.

Można i tak.

Jak za czasów Marzenki były zatrudnione osoby po wyrokach, to też mógł zostać zatrudniony gość z Erasmusa przez drugiego gościa z Erasmusa.

Proste.

Protest powinien być w momencie ogłaszania Albercika udającym trenerem.

Ale lepiej było gloryfikować się z Zaskrońcem.

W końcu to ja cały czas nie mam racji, a wy tylko ją macie.

To widzimy w tabeli..
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.05.2024 o godz. 03:53.
Odpowiedz cytując