wierność83 napisał(a):

|
I pomyśleć, że mogliśmy mieć to co Lechia ma obecnie... Jak tu pisał członek RN Socios, zadecydowały względy wizerunkowe i reputacyjne.
|
Jeszcze zobaczymy komu będzie do śmiechu za 2-3 lata jak Lechia będzie ogłaszać upadłość.
A piłkarze tak jak teraz idą z Łotwy do Lechii tak będą szli z Lechii do innej „okazji inwestycyjnej” tego funduszu.
Akurat mam nadzieję, że Wisły nigdy nie wykupi jakiś fundusz z Seszeli oddział na Kajmanach, który narobi długów a następnie zwinie się stąd w 48’godzin jak trafi się kolejna okazja do zarobku gdzieś na świecie.