Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3813
Stary 11.05.2024, 23:57
W takim Lechu czy Legii byłaby jazda na calego, a tu ciepłe kluchy, klepanie po plecach, brawoszefy, tylko klub coraz większy zjazd... ciekawe kiedy pobudka? Niestety dopóki ten człowiek nie odejdzie i nie odda klubu dopóty tak będzie. Nie zaczniesz nagle podejmować innych, trafnych decyzjii co do personaliów, transferów, szatbu itp. jeśli do tej pory tego nie robiłeś. To jest proste.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 12.05.2024 o godz. 00:00.
Odpowiedz cytując